AQUARIUS SEA EMOTION 480

Kajak dla lżejszych osób, kobiet, lub na krótsze wyprawy z lekkim bagażem. SEA EMOTION 480 posiada krótszy i węższy kadłub w porównaniu z klasycznymi kajakami morskimi. Polecany dla kajakarzy z doświadczeniem w morskiej turystyce dla których tradycyjne kajaki morskie o długości przekraczającej 5m są za duże. Sea Emotion 480 doskonale się sprawdza na mniejszych akwenach, dużych jeziorach i szerokich rzekach. Dynamiczny, świetny na spienione fale i podczas nagłych zwrotów.

Kajak charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nautycznymi które osiągnięto stosując nowatorskie, prawie płaskie dno o bardzo szerokim kącie rozwarcia V. Kształt dna poprawia stabilność podczas silnego wiatru, oraz szybkość i zwrotność.

W kajaku obniżono pokład za kokpitem co pozwala położenie się na plecach i odpoczynek. Wysoki komfort w trakcie wielogodzinnych wypraw zapewnia anatomiczne, kształtowane metodą termoformowaną siedzisko.

Aquairus Sea Emotion 480 posiada dwa duże luki bagażowe (przedni i tylny). Z przodu znajduje się wodoodporny schowek na drobne przedmioty (2 l.) i profilowane miejsce pod kompas. Tylne luki bagażowe są niezależne (przedzielone dodatkową trzecią grodzią) i posiadają oddzielne włazy. Fitingi osadzono w specjalnie pod nie wyprofilowanych w pokładzie wgłębieniach. Olinowanie można zamienić na odblaskowe.

Wyposażenie standardowe:
• skeg, olinowanie, 3 luki + mały luk
• ster flip off
Wyposażenie opcjonalne:
• system ratunkowy Kayak Sport
• odblaskowe olinowanie

SPECYFIKACJA

Wersje materiałowe
Club: diolen/kevlar + vacum
Club+: carbon/kevlar + vacum
Wymiary
Długość: 48 cm
Szerokość: 56 cm
Kokpit zewn.: - 87 x 48 cm
Kokpit wewn.: 79×40 cm
Waga
Club: 19 kg
Club+: 18 kg
Kolory
Paleta RAL
Pojemność łuków
Przedni: 45 l.
Tylny: 45 l.
Dziennyi: 2 l.

Zadaj pytanie

x