AQUARIUS SEA GHOST

Sea Ghost zaprojektował Johan Wirsen, szwedzkiego pochodzenia ceniony projektant kajaków morskich. Kajak jest odpowiedzią na oczekiwania klientów po zaprzestaniu produkcji popularnego Ocean Spirit. W porównaniu do pierwowzoru zostały dodane min. wymodelowane miejsca na system self rescue.
Optymalny balans między szybkością a stabilnością zyskano stosując kadłub "Swede form" (najszerszy odcinek w kajaku znajduje się za kokpitem). Pokład wykonano w formie "hard chine". Kajak posiada obszerny, podwyższony z przodu i chroniący przed wysokimi falami kokpit który sprawia że wsiadanie i wysiadanie z kajaka jest bardzo komfortowe. Wysoką stabilność poprzeczną, nawet przy silnym wietrze i dużej fali zapewnia nisko osadzony pokład.
Sea Ghost jest standardowo wyposażony w regulowane podnóżki, trzy niezależne luki bagażowe (w tym jeden dzienny), olinowanie oraz skeg który można wymienić na opcjonalny ster.
"Sea Ghost często jest wybierany przez mniej doświadczonych użytkowników ze względu na niespotykaną w tej klasie stabilność i uniwersalność. Polecam Sea Ghost jako pierwszy kajak morski." -Johan Wirsen
standardowe wyposażenie:
skeg, 3 luki bagażowe, olinowanie
Wyposażenie dodatkowe:
ster

Typy Malowania
Klasyczny Pro+ Orca

SPECYFIKACJA

Wersje materiałowe
Club: diolen/kevlar + vacum
Club+: carbon/kevlar + vacum
Carbon: full carbon + vacum
Wymiary
Długość: 525 cm
Szerokość: 58 cm
Kokpit zewn.: 82 x 44 cm
Waga
kevlar: 22 kg
Kolory
Paleta RAL
Typy malowania
Klasyczny, Pro+, Orca
Wyporność
Waga kajakarza: 80-100 kg

Zadaj pytanie

x