Aquarius ratunkowa pneumatyczna 150N

Automatyczna kamizelka ratunkowa 150N. Chroni przed utonięciem osoby nie potrafiące pływać oraz nieprzytomne. Pasuje na osoby dorosłe powyżej 40KG wagi o obwodzie klatki piersiowej: 80-125 cm. Spełnia wytyczne Konwencji SOLAS.
Kamizelka automatycznie napełnia się powietrzem po wpadnięciu do wody, odwraca znajdującą sie w wodzie osobę twarzą do góry i zawsze utrzymuje głowę nad powierzchnią wody. Wyposażona w uprząż do mocowania linek bezpieczeństwa (safe lines & life lines), taśmy odblaskowe i gwizdek. Kamizelka po napełnieniu ma jaskrawy żółty kolor. Miejsca w których kamizelka dotyka okolic karku, obszyto neoprenem który zapobiega powstawaniu odparzeń.
Kamizelka wielokrotnego użytku. Po napełnieniu automatycznym, przed ponownym użyciem, należy wymienić nabój z sprężonym gazem i tabletkę. Po napełnieniu manualnym, przed ponownym użyciem należy wymienić nabój z sprzężonym gazem.
Kamizelka napełnia się powietrzem:
1. Automatycznie, kamizelka automatycznie wypełnia się powietrzem w czasie do 5 sekund od wpadnięcia do wody.
2. Manualnie, kamizelka wypełnia się powietrzem w wyniku pociągnięcia za linkę mechanizmu spustowego.
3. Ustnie z pomocą rurki z wentylem (w celu uzupełnienia ubytków powietrza w napompowanej kamizelce).
Wyposażenie:
Taśmy odblaskowe SOLAS Pas bezpieczeństwa (z klamrą i regulacją długości) Uchwyt pod linę asekuracyjną Gwizdek ratunkowy Imiennik Neoprenowe wstawki w okolicach karku Tabela serwisowa

SPECYFIKACJA

Rozmiary
Uniwersalna
Waga użytkownika: powyżej 40kg,
Obwód klatki: 80-125 cm
Certyfikat
PN-EN ISO 12402-3:2021-02
Przeznaczenie
Uniwersalna
Nabój
33 GRAM CO2
+Tabletka
Waga
800g
Kolor standardowe

Zadaj pytanie

x