Aquarius Travel

Jednoosobowy, polietylenowy kajak morski dla doświadczonych użytkowników. Polecany kajakarzom szukującym kajaka w przystepnej cenie o własciwościach nautycznych i użytkowych zarezerwowanych dla segmentu premium. Obszerny kokpit i wygodne, wyłożone elastyczną pianką siedzenie zaprojektowano z myślą o masywnych, szerokich w biodrach osobach i wadze przekraczającej 120 kg. Pokład za plecami kajakarza został obnizony co ułatwia odchylenie sie do tyłu i odpoczynek na wodzie.

W konstrukcji kadłuba zastosowano nowatorskie, prawie płaskie dno o bardzo szerokim kącie rozwarcia V zapewniające dobrą stabilność poprzeczną przy wyższej fali, zachowując szybkość oraz lekkość prowadzenia.

Aquarius Travel zaprojektował Johan Wirsen, pochodzącego z szwecji, jeden z najlepszych projektantów kajaków morskich na świecie.

Aquairus Travel w standardowym wyposażeniu posiada ster z systemem smart track (podnoszenie i opuszczanie steru za pomocą linki w kokpicie), dwa duże luki bagażowe (przedni i tylny), oraz dodatkowy wodoszczelny luk dzienny za kokpitem, tzw. day hatch (3 l.). Z przodu zamontowano dodatkowy wodoodporny schowek z nylonowym workiem na drobne przedmioty (2 l.). Tylne luki bagażowe są niezależne (przedzielone dodatkową trzecią grodzią) i posiadają oddzielne włazy. Fitingi osadzono w specjalnie pod nie wyprofilowanych w pokładzie wgłębieniach.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
• trzy suche luki bagażowe
• schowek z nylonowym workiem przed kokpitem
• pełne olinowanie pokładu
• motylki

SPECYFIKACJA

Wymiary
Długość: 500 cm
Szerokość: 60 cm
Kokpit: 89 x 53 cm
Waga
29 kg
max. waga kajakarza: 120 kg
Materiał
polietylen
Kolor standardowe

Zadaj pytanie

x