Aquarius Aqua One 435

Uniwersalny, jednoosobowy kajak turystyczny. Dobrze się sprawdzi na wodach płynących, mniejszych rzekach, jeziorach lub zatoce. Często wybierany przez poczatkujących kajakarzy ze względu na wysoki komfort i bezpieczeństwo.
Aqua One jest bardzo popularny w norwegii, wykorzystywany do wędkowania i polowania z wody. Lekka i wytrzymała konstrukcja kadłuba ułatwia dotarcie w trudno dostepne odcinki rzek i transport. Kajak łatwo załadować na relingi w pojedynkę.
W konstrukcji kadłuba zastosowano klasyczne płaskodenne dno zapewniające wysoką stabilność i zwrotność. Dobrze wchodzi i bezpiecznie ześlizguje się z zwałek. Kajak charakteryzują bardzo dobre własciwości nautyczne i niskie opory płynięcia.
Standardowe wyposażenie kajaka obejmuje tylny wodoszczelny luki bagażowy o pojemności 105 l (oddzielony od kokpitu grodzią) i mały przedni schowek o pojemności 2 l. Fitingi osadzono w specjalnie pod nie wyprofilowanych w pokładzie wgłębieniach. Siedzisko kajaka ma anatomiczny, ukształtowany metodą termoformowania kształt, dodatkowo pokryty elastyczną pianką.
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
• olinowanie
• 2 luki
WYPOSAŻENIE OPCJONALNE
• ster flip off, podnóżek
• uchwyt na wędki

SPECYFIKACJA

Wersje materiałowe
Standard: diolen/Poliamid
Club: diolen/kevlar + vacum
Club+: carbon/kevlar + vacum
Wymiary
Długość: 435 cm
Szerokość: 68 cm
Kokpit zewn.: 94 x 47 cm
Kokpit wew.: 84 x 41 cm
Waga
Diolen: 24 kg / Kevlar: 24 kg
Kolory
Paleta RAL
Pojemność łuków
Tyny: 105 l.
Mały przedni: 2 l.

Zadaj pytanie

x