Aquarius Aqua One 435 FISHING

Uniwersalny, jednoosobowy kajak turystyczno-wędkarski. Aqua One 435 FISHING dobrze się sprawdzi na wodach płynących, mniejszych rzekach, jeziorze lub zatoce.
Aqua One 435 FISHING jest bardzo popularny w Norwegii, często wykorzystywany do wędkowania i polowania z wody. Kamuflarz wykonano w technologii Camo Inn™, wzór znajduje sie pod warstwą przezroczystego żelkotu który zabezpiecza prze scieraniem. Kajak wyposazono w dwa uchwyty na wędkę SeaDog Line, np. do trollingu.
W konstrukcji kadłuba zastosowano klasyczne płaskodenne dno zapewniające wysoką stabilność poprzeczną, niezbędną podczas zarzucania przynęty i holowania wiekszej ryby. Kajak dobrze wchodzi i bezpiecznie zeslizguje się z zwałek. Charakteryzuje się bardzo dobrymi własciwościwościami nautycznymi i niskimi oporami płynięcia. Lekka, i wytrzymała konstrukcja oraz zwrotność ułatwiają dotarcie w trudno dostepne odcinki rzek i transport. Kajak łatwo załadować na relingi w pojedynkę.
Standardowe wyposażenie kajaka obejmuje tylny wodoszczelny luki bagażowy o pojemności 105 l (oddzielony od kokpitu grodzią) i mały przedni schowek o pojemności 2 l. Za kokpitem zamontowano dwa uchwyty na wędki. Fitingi osadzono w specjalnie pod nie wyprofilowanych w pokładzie wgłębieniach. Wygodne siedzdzisko kajaka ma anatomiczny, ukształtowany metodą termoformowaia kształt, dodatkowo pokryte elastyczną pianką.
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
• olinowanie
• 2 luki
• Uchwyt na wędki
WYPOSAŻENIE OPCJONALNE
• ster flip off
• podnóżek

SPECYFIKACJA

Wersje materiałowe
Standard: diolen/Poliamid
Club: diolen/kevlar + vacum
Club+: carbon/kevlar + vacum
Wymiary
Długość: 435 cm
Szerokość: 68 cm
Kokpit zewn.: 94 x 47 cm
Kokpit wew.: 84 x 41 cm
Waga
Diolen: 24 kg / Kevlar: 24 kg
Kolory
Paleta RAL
Pojemność łuków
Tyny: 105 l.
Mały przedni: 2 l.

Zadaj pytanie

x